




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fürdőszobai tükörvilágítás. Minden típusú felületre felszerelhető.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Hely | Fürdőszoba |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | TRAGACETE Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron
Fali
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás