

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern falikar. IP44 védettségi szintjének köszönhetően nedvesebb helyiségekbe is alkalmas. Praktikus tükörvilágítás. Falra szerelhető. Minden típusú felületre rögzíthető. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Stílus | Egyéb |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Series | CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |


IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, magasság
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás