






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű, modern mennyezeti lámpa. IP44 védelem víz és por ellen. A színhőmérséklet beállítása lehetséges (2700K / 4000K / 6500K) a lámpa hátoldalán található kapcsolóval. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet, Beépíthető |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17,2 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 2700 K/4000 K/6500 K |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| A teljes fényáram | 2580 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | ROVITO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Felhasználói értékelések
Háromféle világítás beállítása

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás