









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 62190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 275 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Series | WOODY FRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás