






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern tükörvilágítás. IP44-es védettségi szintjének köszönhetően nedvesebb helyiségekbe is alkalmas. Kényelmes felszerelést tesz lehetővé tükörre, falra vagy szekrényre/polcra. A lámpa minden típusú felületre elhelyezhető.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Series | BATHROOM Top Light, OREGON Top Light |
| Gyártó | Top Light |

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, magasság
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
Raktáron
IP44
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás