






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 37 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED világítás a tükörhöz. IP54 - por és fröccsenő víz elleni védelem, így ideális fürdőszobai használatra. A lámpatest vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető.
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1450 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FERDINAND Orion |
| Gyártó | Orion |

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Ingyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Ingyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron
Fali
Ingyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás