



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dimmelhető szalag érintés nélküli infra kapcsolóval és fényerőszabályzással.A megadott teljesítmény és fényáram 1 méter szalagra vonatkozik.A fény ki- és bekapcsolása kézmozdulattal, kb. 10 cm-rel az infra érzékelő felett.A fényerő szabályozásához elegendő a kéz tartása az infra érzékelő felett.Ideális világítás konyhapult alá, gardróbba, szekrénybe, műszaki helyiségekbe.A szalag igény szerint vágható (a megmaradt részek tovább használhatók).Kétoldalas, 3M ragasztószalag a hátoldalon.
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Egyéb |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Dugó típusa | C |
| Hely | Nappali |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Szabályozható dimmerrel |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Series | LED STRIP Solight, COMPUTER Nedis |
| Gyártó | Solight |

Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fa, álló
Raktáron
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, fém, műanyag
Raktáron
LED szalagok, fém, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, fali, RGB
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
Álló

Műanyag, fa, fali
Raktáron
Műanyag, fa, fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás