



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED szalag, amely életre kelti belső terét. Bárhová rögzítheti, mivel hátoldalán kiváló minőségű ragasztószalag található. Védő szilikon réteg. Semleges (nappali) fényt bocsát ki. A szalag szükség szerint a jelölt helyeken vágható. Könnyű telepítés a Plug & Play technológiának köszönhetően. A szalag konnektorba csatlakoztatható, a kábel kapcsolóval van ellátva.A lámpatest megfelel az EyeComfort követelményeinek – kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Stílus | Egyéb/Dekoratív |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2050 lm |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Színhőmérséklet | 3500 K |
| Series | MYLIVING LIGHTSTRIPS Philips |
| Gyártó | Philips |

230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 6 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 24V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás