






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minden típusú szökőkutakhoz, rekreációs és úszómedencékhez alkalmas. Magas védelmi fokozat (IP68), amely lehetővé teszi a teljes víz alá merítést. Nagyon hatékony és kellemes megvilágítást biztosít a vízfelszín tükröződése révén. A fény hatékony szórása érdekében a búra kiváló minőségű edzett üvegből készült. A ház masszív ABS-ből készült, így ideális kényelmes beépített vagy süllyesztett telepítéshez. Az anyagok ütésállóak.
| Fő anyag | Üveg |
|---|---|
| Feszültség | 12V |
| Típus | Álló |
| Behatolás védettség | IP68 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 2850 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Hely | Medence |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Series | POOL V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fa, fali
Raktáron
Műanyag, fa, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
Műanyag, fa, fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, fém, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva

LED szalagok, klasszikus, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 230V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, fali
Raktáron
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, klasszikus, fali
Raktáron