







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED szalag, amely beragyogja otthonát. Bárhová rögzíthető, mivel hátoldalán kiváló minőségű ragasztószalag található. Védő szilikon réteg. Fényerőszabályozható a csomagban található távirányítóval. RGB - a szín szabadon változtatható. A szalag szükség szerint levágható a jelölt helyeken (12,5 cm-enként). Könnyű telepítés a Plug & Play technológiának köszönhetően.
| Típus | Fali, LED szalagok |
|---|---|
| Rgb | Igen |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Öntapadós/Dimmelhető távirányítóval/RGB |
| Stílus | Egyéb/Dekoratív |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Dugó típusa | C |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 340 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Series | MYLIVING LIGHTSTRIPS Philips |
| Gyártó | Philips |

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, fali, RGB
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, fém, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fa, álló
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron