


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a világítás alkalmas beltéri és kültéri használatra. LED fények előnye, hogy ütésállók. Díszítse fel otthonát vagy erkélyét, kertjét vagy a világítást használhatja mint keri sátor megvilágításánál. Technikai adatok: 24 - 300 mA 7,2 VA 230V ~ 50Hz szín: kék átlátszó kábel világító rész hossza: 9m távolság diódák között: kb. 9cm tápkábel hossza: 10 m teljes hossz tápkábellel: kb. 19 m IP44/GS 100 LED dióda 3,0 V / 0,02 A = 6 W fényhatások: csak világít láncokat nem lehet összekötni Csomagolás tartalma: 1x világítás - kék tápegység
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fényfüzérek |
| A fény színe | Kék |
| Teljesítmény | 230 V |
| Led | Igen |
| Kültéri | Igen |
| Az ablakban / az ablakpárkányon | Igen |
| A fán | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Led-ek száma | 100 |
| Hosszúság | 9 m |
| Gyártó | Nexos |
| Távirányító | Nem |
| Világítás típusa | Karácsonyi LED lánc |
| Solar | Nem |
| Smart | Nem |

LED szalagok, klasszikus, 230V
Raktáron
Napelemes, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, álló

Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, álló
Raktáron
230V, álló
Raktáron
Klasszikus, fali
Raktáron
LED szalagok, klasszikus, fali
Raktáron
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, fa, álló

LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, 24V
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, álló

LED szalagok, műanyag, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fa, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
108×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, tölgy színű, vízálló
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
85×50 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
110×80 cm, összecsukható, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Hálós, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
3×90×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Szolár, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Középoszlopos, kerek, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva