






Méretek 75-84×200×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé kinézete Kialakítás: L-alakú sarokkanapé Méret: 200 cm-ig Szín: Púder rózsaszín Huzat: Cosmic 14 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugók és kárpitozott hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Konstrukció: Tömör fa és faforgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 200 cm Mélység: 143 cm Magasság: 84 cm / 74,5 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 53 cm / 105 cm Láb magassága: 4 cm Alvófelület: 118 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 73 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrész alatt Zipzáras támaszpárnák (3 db), töltve aprított PU habbal 2 kis dekoratív párna cipzárral A ülőgarnitúra hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítva Megjegyzés: Az MDF dekoráció a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól Alvó funkció Kinyithatóság: Igen Ágy mérete: 118 x 200 cm Kinyitás típusa: Manuális lehajtható háttal Cosmic szövet A Cosmic szövet strukturális velúr 100% poliészterből, ami luxus megjelenést nyújt és magas ellenállóságot biztosít a mindennapi használatra. A 240 g/m² súlynak köszönhetően erős és minőségi érzetet kelt, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. A Martindale kopásvizsgálat szerint 50 000 ciklust teljesít, így ideális választás magas igénybevételű háztartások kárpitozott bútoraihoz. A bolyhosodás ellenállósága 4/5, és a fényállósága 4/5 garantálja, hogy az anyag hosszú távon megőrzi megjelenését és színét. Praktikus előnye is van, hogy csökkentett folyadékfelvétel jellemzi, ami megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic ideális kanapékhoz, sarokkanapékhoz, fotelekhez és dekoratív kiegészítőkhöz. Ellenállósága miatt kiváló választás háziállatokkal élő családok számára is. A szép megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk a puha fejjel történő rendszeres porszívózást és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítását nedves ruhával.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 75-84 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4 cm |
| Ülésmélység | 105 cm, 53 cm |
| Súly | 73 kg |
| Kanapé alvófelület | 118 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Alak | L alakú |

84×200×143 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, balos, jobbos

80×230×170 cm, ágyazható, modern stílusú

75-84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron