Ezek is tetszhetnek
Világosszürke kihúzható sarokkanapé SORELA, kétoldalas + 2 párna AJÁNDÉK
Méretek 240×140 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 210 671 Ft
- 2025. 12. 06. - 210 671 Ft
Termékleírás
A kanapé méretei Szélesség: 240 cm Mélység: 140 cm Lábak magassága: 4 cm Alvófelület: 140 x 200 cm A kanapé kinézete Kialakítás: Sarokkanapé, L alakú Méret: Legfeljebb 250 cm-es kanapé Szín: Világosszürke Sarok változata: Univerzális (bal és jobb sarok) Kárpit: MANILA 15 A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% poliészter Kárpit anyaga: Bársony plüss anyag Ülőpárna típusa: Rugós mag – hullámrugók B típus Kopásállóság (Martindale): 58 000 Felszereltség Tárolóhely: Igen Alvó funkció: Igen Alvó funkció Kinyitható ággyá: Igen Kinyitás típusa: Összehajtható háttámla mechanizmus Szétszerelt állapotban szállítjuk. Manila A Manila szövet egy modern kárpitozó textil, amely 100% poliészterből készült, kellemesen puha felületű és kompakt szerkezetű, hasonlóan a plüss anyagokhoz. 220 g/m² súlya révén erős és minőségi, ugyanakkor puha tapintású. Kiválóan alkalmas ülőgarnitúrákra, fotelekre és székekre, ahol értékelni fogja tartósságát és könnyű karbantartását. A szövet nagy előnye a magas kopásállósága – a Martindale teszten 58 000 ciklust ér el, ami jelentősen meghaladja a háztartások szokásos igényeit. Emellett kiváló színtartóssággal, magas ellenállással rendelkezik a bolyhosodás ellen, és megfelel a cigaretta tesztnek is.
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Lábak magassága | 4 cm |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Huzat anyaga | Velúr szövet |
| Kanapé alvófelület | 140 x 200 cm |
Ajánljuk

Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé VENORIA SLIM 200x143 cm, világoszöld színű + 2 db díszpárna INGYEN
84×200×143 cm, ágyazható, balos

LIVARO L alakú kihúzható, megfordítható sarokkanapé 251x140 cm, krém
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétkék sarokkanapé SMART COSARO, kinyitható + 2 párna AJÁNDÉK
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
RaktáronA(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Steppelt párna 40 x 50 cm
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kókuszmatrac COCO STANDARD 18cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Fekete bárszék HOGA öko bőrből
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Antibakteriális matrac Latex 24 cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva








