





Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarok változat: Univerzális sarok Méret: Kanapé 230 cm Szín: Világosszürke Huzat: Monolith 84 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima Monolith velúr szövet fémes fényű A huzat jellemzői: Vízlepergető kezelés, amely csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható anyag Huzat összetétele: 100% Poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőrész típusa: Hab töltet Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán Hab töltet magassága: 8 cm Szerkezet: Masszív fa, faforgácslap, rétegelt lemez, falemez Teljesen kárpitozott kialakítás: Igen A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülőrész szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőrész mélysége: 71 cm / 130 cm Lábak magassága: 5 cm Karfa szélessége: 15 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely mérete: kb 130 x 70 cm Elhelyezés: A kanapé ülőrész alatt Megjegyzés: A faforgácslap dekorálás a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Ággyá alakítás Kihúzható ágy: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Ágy átalakítás típusa: Kézi, hátradőlő háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövet sima felületének köszönhetően a bársonyhoz hasonlítható enyhén fényes megjelenésével. Egyedülálló tulajdonságai, mint például a szilárdság, tartósság és magas puhaság miatt használják kárpitozó anyagként. A Monolith szövet előnye a bolyhosodás- és fényállóság. A természetes fény hatására a színek jelentősen nem változtatják meg megjelenésüket. A bársonyos puhaságú Monolith 100% poliészterből készül, nagyobb súlyú, amelyet speciális védőréteg borít. Ez hidrofób réteget képez, amely megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását. Azonnali szennyeződés esetén javasoljuk, hogy itassa fel azt papírtörlővel. A tisztításhoz csak speciális kárpitozott bútorokhoz való tisztítószereket használjon. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám után a szövet opotása jelentkezik. Minél nagyobb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100.000. Az általános háztartási szövetek ciklusszáma körülbelül 20.000.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes, Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé alvófelület | 200 x 130 cm |

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
84×200×143 cm, ágyazható, balos

90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×246×145 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú

89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva