
















Méretek 140×250 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Szürkészöld Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fémgyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyszeresen Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcselemei A függönyök nemcsak a helyiség megjelenésében játszanak fontos szerepet, hanem annak funkcionalitásában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánéletet, és a belső térnek eleganciát vagy meghitt hangulatot adhatnak. A helyesen kiválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Legyen szó praktikus sötétítő függönyökről vagy könnyed, légies változatokról, mindig illeszkedniük kell az otthon teljes stílusához.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 250 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Fém gyűrűk |
| Csomagolás | 1 |
| Hossz | 250 cm, 201 - 300 cm |
| Méteráru | Kész |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

Kész, pamut, len
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron