
















Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Világos bézs Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 270 cm A fémgyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben fényzáró függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítsen Ne tisztítsa vegyileg Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcseleme A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helység megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a magánszférát, és a belső térnek eleganciát vagy meghitt hangulatot is adhatnak. A megfelelően kiválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, vagy melegség és kényelem érzetét adhatják. Legyen szó akár praktikus fényzáró függönyökről vagy könnyed, légies változatokról, mindig harmonizálniuk kell az otthona összképével.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Minta | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Csomagolás | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Súly | 1,2 kg |

101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron