













Méretek 101-200×201-300 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4574 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Bézsbarna Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fém gyűrű belső átmérője: 3,5 cm Részletek Részben fényzáró függöny Javasolt mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben nem szárítható Vasalás 110 °C-ig
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Típus | Sötétítő rolók |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Elhelyezés | Klasszikus ablak |
| Szín | Szürke |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Termék színe | Barna, Bézs |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Méret | 140 x 250 cm |
| Anyaga | Poliészter |
| Felakasztási rendszer | Fém gyűrűk |
| Minta | Egyszínű |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 3,5 cm |

Szövet, klasszikus ablak
Raktáron
Szövet, klasszikus ablak
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron