






Méretek 82×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársonyszövet: Sötétszürke Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Mélység: 54 cm Ülőfelület mélysége: 38 cm Magasság: 81,5 cm Ülőmagasság: 44 cm Teherbírás: 110 kg Súly: kb. 3,6 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék minimalista stílusban Tömörfa lábak Finom és elegáns varrás Szétszerelt állapotban szállítjuk Engedje meg magának az új, stílusos belső teret, amelyet az északi országok inspiráltak. A bútor kiválasztásánál vegye figyelembe a helyiség méretét, célját és saját ízlését. A népszerű skandináv stílus sokakat meglepít könnyedségével, otthonosságával és magas fokú funkcionalitásával. A skandináv étkezőt természetes anyagok és finom színek jellemzik. Az étkezőszék Bora sötétszürke kialakítása magas követelményeket támaszt a kényelem és esztétika tekintetében is. A tömörfa lábak kiemelik a tér összhatását. Egészítse ki a Bora skandináv széket fa elemekkel ellátott asztallal. Élvezze a családi vacsorákat vagy a baráti találkozókat.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Fa, modern stílusú, kárpitozott

74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×56×55 cm
Ingyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kárpitozott, fém, retró
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron