
Bézs étkezőszék Ciselia – Kave Home
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállításMéretek 82×47×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 23 031 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Bézs A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 47 cm Magasság: 82 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülőke mélysége: 39 cm Ülőke szélessége: 46 cm Teherbírás: 100 kg Súly: kb. 3,4 kg Kialakítás 2 db étkezőszék szett Ergonomikusan formázott ülőke Beltéri és kültéri használatra is alkalmas Lehajtható ülőke a könnyű karbantartásért Levehető lábak az egyszerű szezon utáni tárolásért Javasoljuk, hogy védje a tartós napsugárzástól a szín megőrzése érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos szék otthonra és kertre Ez a modern szék remek választás a mindennapi használatra otthon és a szabadban egyaránt. A könnyű, de strapabíró polipropilén szerkezet révén könnyen áthelyezheti a konyhából vagy étkezőből a teraszra, balkonra vagy kertbe . Az ergonomikusan formázott ülőke kényelmet biztosít családi összejövetelekhez, munka közbeni ülésekhez és pihenéshez a szabad levegőn. A minimalista design kiválóan illeszkedik a modern belső terekbe és kültéri helyekre is, ahol kellemes helyet biztosít egy gyors kávéhoz, nyári beszélgetésekhez vagy a napfényben való relaxáláshoz .
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Bézs |
| Termék színe | Bézs |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülőhelyek száma | 2 személy számára |
| Készletek | Készletek |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Súly | 6,8 kg |
| Ülésmélység | 39 cm |

74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Fém, rusztikus, 2 db
Kiszállítás 2 nap múlva
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

80×56×54 cm, kárpitozott, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron