Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 4064 Ft
- 2026. 01. 31. - 4064 Ft
Termékleírás
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - mikroszál pehelyszerű hatással (toll imitáció) A felső rész súlya: 90 g/m 2 A töltet súlya: 90 g/m 2 Szín Kék Méretek 140 x 200 cm 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári takaró hűsítő hatással Finom és puha felső anyagú takaró Kis helyigény miatt utazásokra is alkalmas Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje alapján) Inspirálódjon tovább Paplanok Paplan és párna Hálószoba Paplanok és párnák Gyermek paplanok és párnák Párna belső
Specifikációk
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál, Kacsatoll |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Kék |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 8 nap alatt
Hűsít.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Ajánljuk

Goldea egész évben használható paplan comfort - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Luxus egész éves steppelt paplan francia 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm

Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Goldea nyári paplan lyocell - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Nyári, hipoallergén
Raktáron
Goldea nyári paplan comfort - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Nyári, üreges szál töltetű
RaktáronA(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroszálas takaró SOFT, bézs Méret: 160 x 200 cm
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron



























































