









Méretek 87×54×60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 681 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Barna Fém: Arany Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 54 cm Magasság: 87 cm Mélység: 60 cm Ülésmagasság: 49,5 cm Ülőlap szélessége: 53 cm Ülésmélység: 42 cm Súly: 4,5 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern kárpitozott étkezőszék Elegáns varrás Feltűnő fém alap arany színben Szétszerelt állapotban szállítjuk Hozzon létre egy étkezősarkot, ahol a kifinomultság találkozik a mindennapi kényelemmel. A kárpitozott szék nemcsak praktikus ülőhely lesz, hanem figyelemre méltó dizájnelem is, amely életre kelti az egész belső teret. Remekül illik mind a modern, mind a klasszikus asztalokhoz, és kényelmet biztosít családi vacsorák vagy baráti összejövetelek alkalmával. Biztosítson egy helyet, ahol jól érzi magát, és ahová szívesen tér vissza.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 4,5 kg |

87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×39 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×44 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva