








Méretek 88×54×60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 974 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Barna Fém: Fekete Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 54 cm Magasság: 88 cm Mélység: 60 cm Ülőmagasság: 49 cm Ülőszélesség: 54 cm Ülőmélység: 42 cm Súly: 4,5 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern kárpitozott étkezőszék Elegáns varrás Erős fém lábazat Szétszerelt állapotban szállítjuk Hozzon létre egy étkezősarkot, ahol az elegancia találkozik a mindennapi kényelemmel. A kárpitozott szék nemcsak praktikus ülőhelyet biztosít, hanem meghatározó dizájnelem is, amely az egész belső teret feldobja. Remekül illeszkedik mind a modern, mind a klasszikus asztalokhoz, és kényelmet nyújt családi vacsorákhoz és baráti összejövetelekhez egyaránt. Teremtsen egy olyan teret, ahol jól érzi magát, és ahova szívesen tér vissza.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Barna |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 4,5 kg |

88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×55×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
91×52×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
89×58×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron