








Méretek 88×54×60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 563 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Barna Fém: Fekete Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 54 cm Magasság: 88 cm Mélység: 60 cm Ülésmagasság: 49 cm Ülésszélesség: 54 cm Ülésmélység: 42 cm Súly: 4,5 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern kárpitozott étkezőszék Elegáns tűzés Erős fém lábszerkezet Szétszerelt állapotban szállítjuk Hozzon létre egy étkezősarkot, ahol az elegancia a mindennapi kényelemmel találkozik. A kárpitozott szék nemcsak praktikus ülőhely lesz, hanem kiemelkedő dizájnelem is, amely életet visz az egész belső térbe. Remekül illik mind modern, mind klasszikus asztalokhoz, és kényelmet nyújt családi vacsorák és baráti összejövetelek alkalmával. Teremtsen olyan teret, ahol jól érzi magát, és ahová szívesen tér vissza.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 4,5 kg |

88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×55×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
91×52×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
89×58×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron