

Méretek 163×103×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Rend a lakásban: elegáns textil ruhásszekrény akasztórúddal a gyűrődések megelőzésére és több polccal a ruhák, törölközők és ágynemű rendezett tárolásához. - Könnyű hozzáférés és biztonságos zárás: nemszőtt védőhuzat cipzárral és tépőzáras pánttal a gyors hozzáférésért és megbízható záródásért. - Tartós és mobil: erős acél váz PP-csatlakozókkal és hat sima görgővel — három fékkel, így könnyen áthelyezhető a lakásban. - Kompakt, sokoldalú kialakítás: keskeny profilja szűk helyekre is illeszkedik — ideális extra tárolásra hálószobában, kamrában vagy mosókonyhában. - MŰSZAKI ADATOK: Külső méret: 103 x 43 x 162,5 cm. Ajánlott maximális terhelés: összesen 45 kg; akasztórúd: 15 kg; polconként: 5 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Bézs |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Ajtófékkel | Igen |
| Anyag | Fém, Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron