

Méretek 163×103×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Búcsú a káosztól: Ez a textil ruhásszekrény tökéletes a ruhák és egyéb tárgyak rendszerezésére. 1 ruhatartó és 6 polc található benne, hogy a ruhákat, törölközőket és ágyneműket szépen hajtva tárolhassa. - Könnyű nyitás és zárás: A nem szőtt szövet felső része védi a ruhákat és tárgyakat a portól. A cipzár megkönnyíti az ajtó nyitását és zárását, míg a tépőzár lehetővé teszi az ajtó felgörgését és rögzítését. - Stabil és könnyen összeszerelhető: Az acélváz és műanyag csatlakozók stabilitást biztosítanak a hosszú távú használathoz. Könnyen összeállítható és könnyen érthető összeszerelési útmutatót tartalmaz. - Sokoldalú: Ez a textil ruhásszekrény rendkívül praktikus, rengeteg plusz tárolóhelyet kínál, és bármely helyiségbe illik. Kompakt kialakításának köszönhetően elhelyezhető hálószobában, kamrában, pincében vagy mosókonyhában. - Teljes méretek: 103L x 43Sz x 162,5Ma cm. Maximális terhelhetőség: 45 kg (összes), 15 kg (ruhatartó), és 5 kg (minden polc). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron

Játékkonyhák
Raktáron

Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron