

Méretek 163×103×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Búcsúzz el a káosztól: Ez a textil szekrény tökéletes a ruhák és egyéb tárgyak rendezéséhez. Tartalmaz 1 rudat a kabátok vagy ruhák akasztásához, és 6 polcot a ruhák, törölközők és ágynemű szakszerű tárolásához. - Könnyű nyitás és zárás: A nem szőtt anyag védi a ruhákat és egyéb tárgyakat a portól. A cipzár megkönnyíti a nyitást és zárást, az tépőzár pedig lehetővé teszi az ajtó feltekerését és rögzítését. - Masszív és könnyen felállítható: Az acél keret és a műanyag csatlakozók erőssé és ideálissá teszik ezt a textil szekrényt hosszú távú használatra. Könnyen összeszerelhető és egyszerűen érthető összeszerelési útmutatót tartalmaz. - Sokoldalú: Ez a textil szekrény rendkívül praktikus, rengeteg extra tárolóhelyet biztosít, és bármely helyiségbe illeszkedik. Kompakt kialakításának köszönhetően elhelyezhető a hálószobában, kamrában, pincében vagy mosókonyhában. - Teljes méretek: 103L x 43W x 162,5H cm. Maximális terhelhetőség: 45 kg (összes súly), 15 kg (akasztórúd), és 5 kg (minden rekesz). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fém, Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron

Játékkonyhák
Raktáron

Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron