

Méretek 88×74×43 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 42 260 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Kettős funkció: Használja ezt a kompakt kerti sátrat kerti eszközök tárolására vagy robusztus munkapadként a kertészkedés élményének növelésére. - Könnyen hozzáférhető dizájn: Az dupla ajtók és robusztus fém fogantyúk, valamint a hajtható tető gyors és egyszerű hozzáférést biztosít az eszközökhöz és felszerelésekhez. - Optimalizált tárolás: A masszív belső polcnak köszönhetően ez a tároló hatékonyan rendszerezi a kerti eszközöket, míg a lamellás kialakítás megfelelő szellőzést biztosít és megakadályozza a penészesedést. - Megbízható kivitel: Rozsdamentes acél felülettel és festett fenyővel készült, ez a kerti tároló különösen ellenálló a víz, kopás, korrózió és nedvesség ellen, így tartós használatot biztosít. - A fa kerti tároló teljes méretei: 74L x 43W x 88H cm. Teherbírás: 50 kg (munkalap), 25 kg (alap), 15 kg (polc). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 74 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Polc |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Lábakkal | Igen |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör |
| Anyag | Fa |
| Gyártó | Outsunny |

Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Gáz
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron