

Méretek 163×103×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Búcsú a káosztól: Ez az anyag szekrény tökéletes megoldás a ruhák és egyéb tárgyak rendszerezésére. 1 akasztóval rendelkezik kabátok vagy ruhák akasztásához, és 6 polcot kínál a ruhák, törölközők és ágynemű szépen elrendezett tárolására. - Könnyű nyitás és zárás: A nemszőtt textíliából készült teteje védi a ruhákat és tárgyakat a portól. A cipzár megkönnyíti a nyitást és zárást, míg a tépőzár lehetővé teszi az ajtó felgöngyölítését és rögzítését. - Stabil és könnyen felállítható: Az acélkeret és a műanyag csatlakozók stabilitást biztosítanak ennek az anyag szekrénynek, ideális a hosszú távú használatra. Egyszerűen összeszerelhető és könnyen érthető szerelési útmutatóval rendelkezik. - Sokoldalú: Ez az anyag szekrény rendkívül praktikus, rengeteg extra tárolóhelyet kínál, és bármilyen szobába illeszkedik. Kompakt kialakításának köszönhetően elhelyezhető a hálószobában, kamrában, pincében vagy mosókonyhában. - Teljes méretek: 103L x 43W x 162,5H cm. Maximális megengedett súly: 45 kg (összesen), 15 kg (akasztó), és 5 kg (minden rekesz). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc |
| Szín | Bézs |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron