

Méretek 163×125×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Hatékony tárolás: 2 ruhatartó, 5 nyitott polc és 3 nagy fiók üdvözlő helyet kínál a ruhák, táskák és ágynemű számára. - Porvédelem és egyszerű kezelés: A nem szőtt anyagú borítás cipzára védi a ruhákat a portól. Az ajtópanel felgördíthető és tépőzárral rögzíthető szükség esetén. - Stabil és könnyen tisztítható: Robusztus, porfestett acél keret PP műanyag csatlakozókkal a nagy stabilitásért. Minden polc könnyen tisztítható és terhelésálló. - Helytakarékos kialakítás: Sokoldalú és könnyen elhelyezhető különböző helyiségekben, mint például hálószoba, nappali, pince vagy tárolóhelyiség. - Termék részletei: Teljes méret: 125W x 43D x 162,5H cm, Teherbírás: összesen legfeljebb 65 kg, 5 kg polconként, 15 kg ruhatartón. Könnyű összeszerelés csavarok nélkül, világos útmutatóval ellátva.
| Szélesség: | 125 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Anyag | Fém, Szövet |
| Stílus | Modern |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Gáz
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron