

Méretek 163×83×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Mondjon búcsút a káosznak: Ez a hordozható szekrény ruhaakasztóval rendelkezik a gyűrődésmentes kabátok és ruhák tárolásához, két csúszó textil fiókkal és öt tárolórekesszel az összehajtott ruhák, táskák és ágyneműk számára. - Textil Borítás: Védi ruháit a portól és egyéb szennyeződésektől. A cipzáras ajtó felgördíthető és tévozkulcsos rögzítőkkel biztosítható a könnyű hozzáférés érdekében. - Acél Szerkezet: Porszórt acélból készült a nagyobb szilárdság érdekében, ez a hordozható szekrény a mindennapi használat igényeit is bírja. A megemelt alap megakadályozza, hogy a nedvesség hatással legyen a ruhákra. - Sokoldalú Felhasználás: Hordozható szekrényünk kompakt és könnyű, lehetővé téve az egyszerű költözést különböző helyiségekben, mint például a hálószoba, vendégszoba, nappali, pince stb. - Termék információ: Teljes méretek: 83L x 42,5W x 162,5H cm. Terhelhetőség: 30 kg (összesen), 5 kg (rekeszenként). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 83 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron

Játékkonyhák
Raktáron

Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron