

Méretek 145×111×47 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 604 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Állítható gardrób: Tökéletesen illeszkedik bármilyen helyiségbe, mérettől és formától függetlenül - Tartós: Stabil műanyagból és fém keretből készült - Tágas: Két nagy és kilenc kisebb kockát tartalmaz, amelyek bőséges tárolóhelyet biztosítanak - Két ruhafogas: Lehetővé teszi a ruhák könnyed akasztását - Egyszerű összeszerelés: Csak kattintsa össze, és rögzítse az ABS csatlakozókkal. Méretek: 111L x 47W x 145H cm. Maximális terhelhetőség: 30 kg. Könnyen tisztítható és karbantartható
| Szélesség: | 111 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 145 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Anyag | Fém |
| Stílus | Modern |
| Ajtók száma | 4-ajtós |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron

Játékkonyhák
Raktáron

Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron