

Méretek 163×102×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Búcsú a káosztól: Ez a szövet ruhásszekrény tökéletes a ruhák és egyéb tárgyak rendezésére. 1 ruharúd és 6 polc van benne a kabátok, ruhák, törölközők és ágyneműk átlátható tárolásához. - Könnyű Nyitás és Zárás: A szövet teteje védi a ruhákat és a tárgyakat a portól. A cipzár könnyű nyitást és zárást biztosít, míg a tépőzáras zárás lehetővé teszi a feltekerést és rögzítést. - Stabil és Könnyen Összeszerelhető: Az acél váznak és műanyag csatlakozóknak köszönhetően ez a szövet ruhásszekrény stabil és hosszú távú használatra ideális. Az összeszerelés könnyű és érthető útmutatóval rendelkezik. - Sokoldalú: Kiváló hordozható ruhásszekrény, kompakt és könnyű, ideális a különböző szobák között való mozgatáshoz, például hálószobában, vendégszobában, nappaliban stb. - Termékleírás: Teljes méretek: 102L x 42,5W x 162,5H cm. Teherbírás: 30 kg (összesen), 5 kg (polconként). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 102 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron

Játékkonyhák
Raktáron

Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron