

Méretek 163×43×125 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Búcsúzzon el a felfordulástól: Ez a szövet gardrób ideális ruhái és egyéb tárgyai rendszerezésére. Két rúdja van kabátok és ruhák akasztására, valamint nyolc polc a ruhák, törölközők és ágynemű szépen hajtogatott tárolására. - Könnyű nyitás és zárás: A nem szőtt anyag védelmet nyújt ruhái és tárgyai számára a portól. Cipzárral van ellátva a könnyű nyitás és zárás érdekében, tépőzáras zárással a könnyű használatért. - Stabil és könnyen telepíthető: Az acélváz és a műanyag csatlakozók erőssé teszik ezt a szövet gardróbot, amely ideális hosszú távú használatra. Könnyen telepíthető és könnyen érthető útmutatót tartalmaz. - Sokoldalú felhasználás: Ez a szövet gardrób rendkívül praktikus, rengeteg extra tárolóhelyet biztosít, és bármilyen helyiséghez alkalmazható az otthonában. Kompakt kialakításának köszönhetően tárolható hálószobában, spájzban, pincében vagy mosókonyhában, stb. - Teljes méretek: 125L x 43W x 162,5H cm. Maximális súlykapacitás: 55 kg (összsúly), 15 kg (függőrúd), és 5 kg (polconként). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 125 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc |
| Szín | Szürke |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Anyag | Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Gáz
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron