







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpa. Három fokozatban (25 % / 50 % / 100 %) állítható fényerő fali dimmerrel. A memóriafunkció megjegyzi az utoljára használt beállításokat, és a következő bekapcsoláskor visszaállítja azokat. A lámpa egyes részei elforgathatók és pontosan az Ön igényei szerint beállíthatók.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 335 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 4800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, okos
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás