






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kellemesebbé életét az AIGOSTAR okos termékeivel. Energiatakarékosság és környezettudatosság, az életminőség hatékony javítása, valamint a vásárlók különféle igényeinek kielégítése, amelyet minden fogyasztó élvezhet az intelligens világítással. Használjon nagy hatékonyságú LED fényforrást, kiváló színvisszaadással, magas fényerővel, energiatakarékossággal és környezetbarát működéssel. A fényerő és a fény színe meleg fehértől hideg fehérig állítható. Lehetőség van a több színű (RGB) és a fehér fény közötti váltásra. Távirányítóval vagy AigoSmart alkalmazással vezérelhető (mind iOS, mind Android rendszeren). Okostelefonját Bluetooth kapcsolaton keresztül párosíthatja. Kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Assistant szolgáltatásokkal. A távirányító a csomag része.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | Alexa/Irányítás telefonnal/Dimmelhető mobiltelefonnal |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 94 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Series | SMART LIGHT Aigostar, WALL LIGHT Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |


Műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Raktáron
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás