








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Álmennyezeti lámpa energiatakarékos LED fényforrással.Színhőmérséklet: 3000-6500K.Fényerő folyamatos szabályozása.A lámpa távirányítóval vezérelhető, amely a csomag része.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 125 W |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 125 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 125 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 905 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 13100 lm |
| Series | CCT DIM V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, kristály, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Műanyag, szélesség, magasság
Raktáron

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás