








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 3948 lm |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, üveg
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron