



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern falikar. Gyönyörű megvilágítás képekhez és tükrökhöz. Falra szerelhető kivitel. Minden felülettípusra rögzíthető. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Konnektoros | Igen |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Képek fölé |
| Fény színe | Középfehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Képmegvilágító |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Series | ALTER Zuma Line, ARVI Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, távirányítós
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konnektoros, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron

Távirányítós, okos, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás