







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, letisztult spotlámpa USB-porttal. Olvasáshoz alkalmas spotfény és falra szerelhető hangulatvilágítás. Két független kapcsoló a háttérvilágítás és a spotlámpa külön vezérléséhez. Az USB-portokkal mobiltelefonok és egyéb eszközök tölthetők (max. 20 W). A spotlámpa 320°-ban vízszintesen és 90°-ban függőlegesen állítható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W/9 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 30 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W/9 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 620 lm |
| Típus | Fali spotlámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konnektoros, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás