Hasonlítsd össze az árakat 11 390 Ft-tól 19 472 Ft-ig 3 webáruházban:
Rabalux 5684 - LED Fali lámpa MORPHEUS LED/6W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 11 390 Ft és 19 472 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2391 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 25. - 17 081 Ft
- 2026. 05. 03. - 17 081 Ft
- 2026. 01. 31. - 14 690 Ft
- 2025. 12. 18. - 13 040 Ft
- 2025. 08. 15. - 17 990 Ft
- 2025. 05. 19. - 14 690 Ft
- 2025. 05. 18. - 16 890 Ft
- 2026. 05. 25. - 14 690 Ft
- 2026. 05. 03. - 14 690 Ft
- 2026. 01. 31. - 14 690 Ft
- 2025. 12. 18. - 11 390 Ft
- 2025. 08. 15. - 17 990 Ft
- 2025. 05. 19. - 11 390 Ft
- 2025. 05. 18. - 14 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Morpheus fali lámpa kellemes kiegészítője lesz modern hálószobájának vagy nappalijának meleg színeivel és indirekt fényével. A fehér-arany modell fémből és textilből készült, és ha az ágy fölé szerelik, elegendő fényt biztosít az olvasáshoz vagy a laptop használatához lefekvés előtt. Ez a modell beépített, energiatakarékos, 6 W teljesítményű LED fényforrással rendelkezik, amely 420 lumen fényáramot biztosít, és legalább 30 000 órás élettartammal bír. A fényforrás színhőmérséklete 3 000 K, amely meleg fehér fényével világítja meg környezetét. A Morpheus kapcsolóval felszerelt lámpatest méretei: szélesség 250 mm, magasság 80 mm, falhoz való távolság 75 mm. Ez a fali lámpa 5 év garanciával kerül forgalomba.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Fő anyag | Üveg, Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 420 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Alak | Négyzetes |
| Hely | Nappali |
| Series | MORPHEUS Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Brilagi - LED kültéri fali lámpatest TESSI LED/10W/230V fehér IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Pulse dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Aere általános mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Tutoia fali spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Aere általános mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Ovee dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Luna dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Aere általános mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Olyssia
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Tube falikar
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Aere általános mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Poetic búra
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ancona LED
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Raktáron
Mono mennyezeti spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Vrahos
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Stone dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Cyrcle dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Santana dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Cube dekoratív fali lámpa
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Luna dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Cedro fali spotlámpa
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Luna dekoratív fali lámpa
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Aga dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Ring dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fali lámpa fekete - Otan S
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Valentin
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Morpheus
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gratta LED dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Mao falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TERNI LED/12W/230V szürke IP44
Raktáron
Vrahos
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Pond LED
LED, modern stílusú, fém
Raktáron


