

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A legelterjedtebb ágynemű anyaga kétségtelenül a pamut . Az ügyfelek értékelik nagyszerű jellemzőit és kedvező árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azoknak is ideális, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalás szükségessége. Az évek során bevált pamut természetes rost, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és amely barátságos a teljes bőrrel . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Gramázs: 90 g/m2 Szín Szürke Kék Zöld Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműhuzatot vasalni szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon az anyag és az ágynemű színéhez illő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel elkerüli az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Polipamut ágynemű Flanel ágyneműhuzat Francia ágyneműhuzat
| Anyag | Flanel, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Zöld, Kék, Szürke |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Természet |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Grammsúly | 90 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |

Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, francia, 100% poliészter
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, francia, karácsonyi témájú
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Virágos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, pöttyös, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron