












Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdő személyeknek a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter anyagot a lágyság, melegség és alakállóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes textúrájával, puhaságával, és ráadásul nem is gyűrődik. Ha a könnyű karbantartást, meleget és gyengéd simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Szürke Fehér Narancssárga Kék Jellemzők Javasolt mosás: hetente, maximum 1× 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki A ágyneműről külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyagnak és a színeknek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást A csomag tartalma a változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 80 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba 6 részes ágynemű Nem licences gyerek ágyneműhuzat Flanel ágyneműhuzat
| Anyag | Flanel, Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Gyermek, Modern |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Állatok, Macskák |
| Évszak | Egész éves |
| Termék színe | Színes |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, francia, 100% poliészter
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Virágos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, kétszemélyes, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Cipzáras, pöttyös, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron