






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krepp ágynemű Praktikus anyag, amely kiemelkedik azzal a jellemzővel, hogy nem igényel vasalást, mint a pamut . A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára az év minden szakában. Télen melegít, nyáron kellemesen hűsít , és allergiások számára is alkalmas. Könnyen karbantartható, nedvszívó, légáteresztő és puha marad a jellemzően hullámos felület ellenére is. A hullámos felület a pamut kíméletes kezelésével érhető el, miközben a tulajdonságai teljes mértékben megmaradnak. Anyag 100% pamut Gramázs: 130 g/m2 Szín Világosbarna (Light Taupe) Jellemzők Egyszínű minta Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Gyakorlati tanácsok A használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva Használjon az anyaghoz és az ágynemű színeihez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Csomag tartalma Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut, Krepp |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 1,05 kg |

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron