
Bézs mikroszálas steppelt ágytakaró 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter szövetet finomság, melegség és formai állandóság jellemzi. Kiemelkedő kellemes szerkezete, puhasága, és emellett nem gyűrődik. Ha az egyszerű ápolást, meleget és finom simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek teremtett. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Lila Fehér Jellemzők Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, minimum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártói címke alapján) Az ágynemű vasalása nem szükséges Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összecipzárazva Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálási programot A csomag tartalma a választott variánstól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Szín | Lila |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Lila |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Provence, Modern |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű mintája | Szív |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

240×260 cm

240×260 cm
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Pamut, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×210 cm, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron