






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krepp ágyneműhuzat Praktikus anyag, amely kiemelkedik ugyanazokkal a jellemzőkkel , mint a pamut, vasalás nélkül . A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára minden évszakban. Télen melegít, nyáron pedig kellemesen hűt , allergiások számára is alkalmas. Könnyen karbantartható, megőrzi nedvszívó képességét, légáteresztő és puha marad a tipikusan ráncolt felületen is. A hullámos felületet a pamut kíméletes feldolgozásával érik el, minden tulajdonságának megtartása mellett. Anyag 100% pamut Gramázs: 130 g/m2 Szín Szürke Jellemzők Egyszínű minta Javasolt mosás: minden héten, de legfeljebb 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt mindig külön mossa, kifordítva és összecipzározva Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Csomag tartalma Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db huzat takaróra 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut, Krepp |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 1,05 kg |

Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Pamut, mikroflanel, francia
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras
Raktáron
Krepp, csíkos, gombos
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Egyszemélyes, pamut-szatén
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, flanel, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron