

















Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textíliát az érzékenység, melegség és formaállóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes szerkezetével, lágyságával, ráadásul nem gyűrődik. Ha a könnyű karbantartást, melegséget és finom puhaságot részesíti előnyben, akkor a mikroszál épp Önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Fehér Jellemzők Minimalista csíkos minta Javasolt mosás: hetente egyszer, maximum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön és mindig kifordítva, zártan mossa Használjon az anyagnak és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugázást A csomag tartalma a választott változattól függ Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplan huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplan huzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplan huzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Termék színe | Fehér |
| Rögzítés | Bújtatós |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Egyszínű |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Évszak | Egész éves |
| Szegély | 2 cm |
| Ár | 5 000 - 6 800 Ft, 5 000 Ft felett |
| Grammsúly | 90 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,8 kg, 0,75 kg |

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron