
Goldea muszlin ágyneműhuzat – világos zsályaszínű 140 x 200 és 70 x 90 cm
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3946 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Az ágyneműk legelterjedtebb és állandó anyaga kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik kiváló tulajdonságait és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azoknak is ajánlott, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, és így vasalást igényel. Az évek során bevált pamut a gyapot növényből nyert természetes szál, amely kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 100% pamut Szín Fehér - törtfehér Piros Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30°C - 40°C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és becipzárazva mossa Használjon az anyaghoz és színhez illő mosószert Az ágynemű centrifugálásakor válasszon kímélő programot Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat paplanra 140 x 200 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok, Állatok, Szívecskés |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fehér, Piros |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Szív |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron