





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A pamut ágynemű praktikus összetétele miatt népszerű választás a mindennapi használatra. Természetes pamutot kombinál poliészterrel , így kellemes tapintást, jó légáteresztést és ugyanakkor magasabb ellenállóságot és hosszabb élettartamot kínál. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad, és a kisebb gyűrődés miatt nem szükséges vasalni. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Zsálya zöld Fehér Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű vasalása nem szükséges Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva Az anyaghoz és az ágynemű színéhez megfelelő mosószert használjon Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki Alacsony hőfokon szárítsa szárítógépben A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Nem licences gyerek ágyneműhuzat Mikroflanel ágyneműhuzat Hosszabított ágyneműhuzat
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter, Mikroflanel |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Zöld |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Vidéki, Modern |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Szív, Valentin-napi |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |

Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, mikroflanel, gombos
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, mikroflanel, francia
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron