









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fedezze fel a Philips Hue okosvilágítás egyediségét. Élvezze a kellemes, tompított fényeket számtalan színben, vagy világítsa meg kertje sötét sarkaiban a nyugalom érzetét keltve. A Philips Hue-val kertje a sötétségből kedvenc színeibe ébred, amelyek romantikus naplementét, játékos napot vagy bármi mást varázsolnak, amit csak szeretne. Érdemes kipróbálni az eredeti, előre beállított jeleneteket is a Philips Hue alkalmazásból. LED RGB kültéri lámpa a Hue okosvilágítás sorozatból. Lehetőség a Hue Bridge csatlakoztatására, így a lámpa mobilalkalmazáson keresztül vezérelhető. Élvezze a finom fényt a fekete Philips Hue fali lámpával. A lámpa Bluetooth segítségével is vezérelhető mobilalkalmazáson keresztül. Akár tíz okoslámpa is hozzáadható, és egyszerű gombnyomással vezérelheti őket mobilkészülékén; a csatlakoztatható lámpák számának bővítéséhez vásárolja meg a Hue Bridge eszközt. A Hue Bluetooth alkalmazás lehetővé teszi, hogy egy helyiségben vezérelje a Hue okosvilágítást. További okosvilágítási funkciók felfedezéséhez csatlakoztassa a lámpát a Hue Bridge-hez – az okoskaput itt vásárolhatja meg. Élvezze a Philips Hue sorozat teljes funkciókínálatát. Ha szeretné automatizálni az egész okos otthoni világítási rendszert, hozzon létre rutinokat. Vezérelje a lámpákat akkor is, ha nincs otthon, és szerezzen be hozzájuk további kiegészítőket, például mozgásérzékelőket vagy okoskapcsolókat. A lámpa teljes mértékben támogatja a hangvezérlő rendszereket. Egyszerű hangparancsokkal több lámpát, vagy akár egyetlen helyiségbeli lámpát is vezérelhet. Az eszköz támogatja a ZigBee protokollt – vezeték nélküli kommunikációs technológiát. Választhat a 16 millió szín és a fehér fény árnyalatai közül – RGB funkció. Lehetőség van a fehér fény színhőmérsékletének beállítására 2000 - 6500K között. A lámpa fokozatmentesen szabályozható. További információkat a HUE rendszerről megtalálja cikkünkben.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 590 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Funkció | RGB/HomeKit/Irányítás telefonnal |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Series | RESONATE Philips Hue, OUTDOOR WALL WACA Philips |
| Gyártó | Philips |

Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás