Hasonlítsd össze az árakat 7890 Ft-tól 8001 Ft-ig 2 webáruházban:
Aigostar - LED RGBW Reflektor MESH LED/20W/230V 6500K IP65 + + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 7890 Ft és 8001 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Tegye kényelmesebbé életét az AIGOSTAR okos termékeivel. Energiatakarékosság és környezettudatosság, az életminőség hatékony javítása, valamint a vásárlók különféle igényeinek kielégítése, amelyet minden fogyasztó élvezhet az intelligens világítással. Használjon nagy hatékonyságú LED fényforrást, kiváló színvisszaadással, magas fényerővel, energiatakarékossággal és környezetbarát működéssel. RGB funkció. Távirányítóval vagy AigoSmart alkalmazással vezérelhető (iOS és Android rendszereken egyaránt). Okostelefonját Bluetooth kapcsolaton keresztül párosíthatja. Kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Assistant szolgáltatásokkal. A távirányító a csomag része.
Specifikációk
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/RGB |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Típus | LED Reflektor |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Series | CEILING Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |
Vélemények
Ajánljuk

Klasszikus kültéri állólámpa fekete 170 cm IP44 - New Orleans 1
Álló, fém
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany kerek IP44 - Noutica
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany színben mozgásérzékelővel - New Haven
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri fali- és mennyezeti lámpa sötétzöld ovális IP44 - Noutica
Raktáron
6 db-os készlet modern kültéri talajszpot acélból 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
4 db fekete kerti reflektor készlet LED-del IP68 - Garly
Raktáron
Vintage kültéri lámpa antik arany 240 cm 2 lámpás - Antigua
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
6 db fekete állítható kültéri talajszpot IP65 - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri lámpás fekete 3-lámpás IP44 - New Haven
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás antik arany színben, átlátszó üveggel, 198 cm, IP44 - London
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri függőlámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Függő
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Raktáron
Modern kültéri talajszpot fekete 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető
Raktáron
Kültéri fali lámpa antracit mozgásérzékelővel 2 lámpás IP44 - Duo
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Modern fekete kültéri oszloplámpa 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
6 db modern kültéri talajszpot rozsdamentes acélból, IP65, állítható - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
6 db fekete téglalap alakú kültéri fali lámpa szett LED-del IP65 - Gem
Fali
Raktáron
2 db-os romantikus kültéri fali lámpa szett bronz - London
Fali, bronz
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete IP44 mozgásérzékelővel - Daphne
Fali, műanyag
Raktáron
Vintage kültéri lámpa antik arany 120 cm - Antigua
Álló
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpa fekete 200 cm IP44 - Havana
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Vintage kültéri lógólámpa antik arany - Antigua
Függő, fém
Raktáron
Modern kültéri állólámpa acélból, famintával, 80 cm, IP44 - Malois
Álló, fa
Raktáron
Modern kültéri lámpa szürke 35 cm IP65 - Nura
Függő, műanyag
Raktáron
Modern kültéri lámpaoszlop acélból 110 cm IP44 - Rox
Álló, fém
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás





